Choď na obsah Choď na menu
 


Zákaz

17. 5. 2010

Píšte do komentárov nápady ako zabrániť týraniu zvierat ! Prosím každý kto si toto prečíta napíšte sa do komentárov ! Prosím a aj nápady píšte do komentárov ! Známym povedzte o tejto stránke !

Vopred Díkýý :-*

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zakaz tyrania zvierat

(denisa, 6. 7. 2012 11:04)

clovek ktory ublizi zvieratu je v mojich ociach iba svina ktora nevie ovladat svoj hnev! niekedy by sa mali ludia vcitit do situacie zvierat to oni su vzdy s nami, to oni nas vzdy vitaju doma, to oni nas strazia a chrania a mi namiesto toho aby sme ich odmenili ich este aj tyrame ak by sa ludia prevtelili do zvierat a citili by tie rany bolest urcite by s tym prestali. vrcholovo ma hneva to ze su aj debili ktory tyraju zvierata len aby vynikli a neboli jednym s tych nudnych biflosou. neuvedomuju si co robia ze vlastne zvierata mozu trpiet, plakat... ale aj oni cytia len nevedia to povedat stratit doveru je lahke ale ziskat ju spet to uz je tazke. keby boli u nas take zakony ake su v USA ze za tyranie zvierat dostanete minimalne 5 rokou tak si myslim ze by sa to vsetko zmenilo teda minymalne obmedzilo!!! verim ze mnohym ludom sa to nechce citat ale snat sa najde aspon jeden clovek ktory si to precita budem mu velmi vdacna Dakujem!!!
"MUDRA PSIA DUSA NAS VELA NAUCI O LUDSKEJ BYTOSTI!,,
toto povedala autorka romanu voda pre slony k knizke "umenia pretekat v dazdi,,

Zákaz týrania zvierat

(Bianka, 30. 6. 2012 21:46)

Ja som už ako malá snívala zabrániť týraniu zvierat. A čím som staršia, tým by som chcela pracovať niekde, kde sú zvieratá (samozrejme niekde, kde majú zvieratá voľný výbeh). Takže, keď budem mať aspoň 20 rokov a budem dostatočne bystrá na to, aby som išla za týranie zvierat za niekým, kto by to mohol "zastaviť" na celom svete týranie zvierat, tak prisahám, že si kúpim 1.000.000 zvierat. A ak sa to nestane, tak pôjdem za prezidentom SR a poviem, aby to zastavil aspoň na Slovensku. :-)

Zákaz týrania

(izabela, 19. 4. 2012 16:17)

Máte pravdu ja navrhujem stop týraniu.Ja navrhujem aby ľudia našli v sebe aspoň trochu citu :-( je naozaj smutne že ľudia dokážu ubližovať takým krechkým stvoreniam .Oni za to nemôžu že sú na tomto svete.Takýchto ľudí by mali zatvoriť do basy!Toto navrhujem ja!

Netýrajte zvieratá!

(Veronika Dangelová, 2. 9. 2010 14:09)

AHOJ!

Zákaz týrania zvierat !

(KajusQ, 17. 5. 2010 18:15)